Katarzyna Dąbrowska

mentorka & trenerka

Katarzyna ma ponad 18 lat doświadczenia w biznesie: zarówno w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, pracy w firmach rodzinnych czy na stanowiskach menedżerskich w korporacji.

Od lat wspiera menedżerów i przedsiębiorców w rozwoju osobistym. Odkrywa talenty w badaniu Mocnych Stron Osobowości, prowadzi indywidualne sesje rozwojowe. Współpracuje z Uczelnią Vistula, gdzie prowadzi kreatywne warsztaty.

Specjalizuje się w rozwoju angażującego przywództwa opartego na mocnych stronach lidera i liderki, wspiera w budowaniu zaangażowanych zespołów. Autorka książek i ebooków z serii Sukces Lidera.

Pasjonatka robienia wszystkiego co daje radość i szczęście.

Renata Janasik – Zwolska

coach & mentorka & trenerka

Renata ma ponad 20 lat doświadczenia zarządzaniu HR w międzynarodowej organizacji.

Od lat wspiera menedżerów w rozwijaniu siebie i zespołów, pomaga w rozwoju kariery zawodowej, określa potencjał i ścieżki rozwoju.

Największą satysfakcję sprawiają jej sukcesy podopiecznych.

Mieszka w Warszawie ale sercem jest łodzianką, mama bliźniaków .

Pasjonatka podróży , literatury i teatru a ostatnio także robótek ręcznych

Bartosz Boniecki

Start-up consultant & interim manager

Założyciel spółki doradczej Scale2global, ekspert Komisji Europejskiej. Współtwórca programu akceleracji startupów z branż biomed, fintech i chemtech. wcześniej Partner odpowiedzialny za inwestycje aniołów biznesu w Cobin Angels.

Przygotowywał do komercjalizacji projekty R&D dotyczące nowych leków, urządzeń medycznych oraz innowacyjnych technologii chemicznych w recyklingu. Opracował kilkadziesiąt strategii, wycen i analiz dla innowacyjnych technologii i firm. Pozyskał prywatny kapitał dla 8 startupów.

Współpracował z kilkunastoma dużymi przedsiębiorstwami, prowadząc dla nich programy optymalizacji kosztów, wprowadzania na rynek nowej generacji produktów, opracowywania i wdrażania strategii rozwoju oraz optymalizacji systemu wynagrodzeń dla zarządów spółek.

Paweł Kwapisz

GROWTH HACKER & SEO EKSPERT & ONLINE MARKETING & CRO & UX & AUTOMATYZACJA

Ma ponad 15 letnie doświadczenie w budowaniu i promowaniu produktów online. Wielokrotnie budował projekty od zera wykorzystując odpowiednie techniki growth hackingu, odpowiednie narzędzia i kanały pozyskiwania ruchu doprowadzał do olbrzymich sukcesów wielu projektów internetowych. Posiada duże doświadczenie w najtrudniejszych branżach internetowych : finanse, ubezpieczenia, praca, ogłoszenia, edukacja, e-commerce. Projekty z którymi współpracuje miesięcznie pozyskują miliony realnych użytkowników z różnych kanałów ruchu w każdym miesiącu.

Prowadzi projekty z widocznością ponad 1M w wyszukiwarce google w tym ponad 100 tys słów kluczowych w top3 wyszukiwarki google. Wprowadził na pozycję top1 w google na najtrudniejsze frazy finansowe : kredyty, kredyty gotówkowe, pożyczki gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyt na samochód, kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, kredyt hipoteczny, pożyczki hipoteczne, porównywarka finansowa, szybkie pożyczki gotówkowe, kredyty firmowe, kredyty dla firm, rrso, kalkulator rrso, ranking kredytów samochodowych, ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, leasing konsumencki i wiele innych.

Andżelika Chimkowska

mentor

Strateg Social Sellingu i Silnych Marek. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media (szczególnie Linkedin). Wymieniona przez Forbes na 5 miejscu wśród 25 mistrzyń polskiego Linkedin.
Autorka książek: „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz „Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce”. Wersja angielska „Strong Brand on LinkedIn social selling in practice” dostępna na Amazon. Współautorka „Biblia e-biznesu 3.0”

Posiada managerskie doświadczenie pracy dla takich korporacji jak Henkel, Lyreco, L’Oreal. W czasie 16 lat pracy w dużych organizacjach odpowiedzialna za zarządzanie marketingiem, ale również 8 lat pracy bezpośredniej w sprzedaży. Od 2017 roku prowadzi własną firmę. Wraz z zespołem prowadzi projekty rozwojowe oraz wdrożeniowe z zakresu social sellingu, employer brandingu oraz employee advocacy.
Wśród jej klientów znaleźli się m.in.: Brother, Ericsson, Hestia, Nokia, PwC, Volvo, Millennium, LGK, BDI, Xerox, Beck, Warta, Santander, Microsoft i wielu innych.

Prelegentka prestiżowych konferencji m.in. Pulsu Biznesu czy Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week czy I Love Marketing, Festiwal Innowacji Małopolska. Wywiady i publikacje jej autorstwa do tej pory ukazały się w m.in.: Wysokie Obcasy, Coaching, Benefit, Biznesmen, Marketer Plus, Puls Biznesu, Rzeczpospolita.

Michał Pośnik

mentor

Przedsiębiorca, kierownik projektów IT oraz innowacyjnych, kierownik ds. rozwoju produktu, drobny inwestor. Interesuje się głównie uruchamianiem, prowadzeniem, finansowaniem i skalowaniem startupów, zarządzaniem oraz technologiami IT.

Ma ponad 14 lat doświadczenia w IT, głównie w obszarze analiz biznesowo-systemowych oraz zarządzania projektami. Budował i rozwijał rozwiązania dla wielu znanych firm z różnych branż, m.in. EY, BRE Bank (aktualnie mBank), BGŻ (aktualnie BNP Paribas), FM Bank (aktualnie Nest Bank), Pocztowe TUW, PKO BP, Getin Noble Bank, Citibank, DHL Parcel, Budimex, TVN.

Aktualnie współzałożyciel i dyrektor operacyjny oraz szef sprzedaży w HearMe oraz Emplomind – firm oferujących anonimowe wsparcie psychologiczne online dla pracowników.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, pasjonat czytania książek, biohackingu, gry w golfa oraz podnoszenia ciężarów.

Rafał Pierzchlewicz

mentor & wykładowca

Mam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w dużych międzynarodowych organizacjach na terenie Polski, Niemiec, Anglii. Realizowałem strategiczne projekty inwestycyjne w przemyśle samochodowym i ubezpieczeniowym.

Uczestniczyłem w podejmowaniu decyzji zakupu zakładów produkcyjnych w Rumunii przez firmę Ford, produkcji Forda Ka w ramach joint-venture w zakładach Fiata w Tychach oraz brałem udział w wielu innych strategicznych projektach, w tym produkcji samochodu elektrycznego TH!NKcity w Norwegii.

Obecnie wspieram perspektywiczne projekty w zakresie budowania strategii oraz pozyskiwania doświadczonych inwestorów. Jestem wykładowcą Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie prowadzę zajęcia z zakresu finansów oraz podejmowania i oceny decyzji inwestycyjnych.

Hubert Chylewski

mentor

Project Manager z 22 letnim doświadczeniem w branży ICT (Teleinformatyka) z zapleczem wiedzy technicznej. Prowadził projekty dla największych operatorów telefonii mobilnej w Polsce oraz dostawców rozwiązań: Plus, T-Mobile, Play, Fujitsu Technologies, Hitachi, KPMG.
Posiada doświadczenie przy wdrażaniu innowacyjnych projektów telekomunikacyjnych, transformacji cyfrowej i migracji procesów korporacji.

Uruchomił kilku startupów z branży ICT i mediów. Ma bogate doświadczenie w samodzielnym prowadzenia projektów dla dużych korporacji i firm rodzinnych. Doradza przy wdrażaniu narzędzi i procesów projektowych, dobierając najodpowiedniejsze metodologie do kultury firmy i środowiska.

Jest tym który sprawia, że wizje i pomysły są realizowane.

Grażyna Jaworska – Piotrowska

mentor & koordynator

CHO z ponad 20 letnie doświadczenie w budowaniu efektywnych struktur organizacyjnych i zarządzaniu Kapitałem Ludzkim zdobyte w międzynarodowych korporacjach na poziomie operacyjnym i strategicznym. Pełniła funkcje Dyrektora Zarządzającego Procesem Transformacji Omnicanal i Prezesa Fundacji w Leroy Merlin Polska. Jako mentor i konsultant strategiczny prowadziłam szereg projektów dla start-up i firm z sektora MIŚP. Przedsiębiorca, Inwestor, realizuje projekty doradcze, coachingowo-mentoringowe oraz warsztaty i programy rozwojowe dla zarządów i właścicieli przedsiębiorstw. Wierzy, że firmy rozwijają się i gasną przez kulturę organizacyjną i jakości przywództwa. Współpracuje z PARP jako Mentor Biznesowy w programie Early Warning Europe wsparcia dla MIŚP i Inkubatorze Start-Up.

Certyfikaty i dyplomy: Executive Coach – Certyfikat ICF, członek Polskiej Izby Coachingu, praktyk NLP. Ponad 500 klientów w obszarach business, leadership and life coaching. Mediator w obszarze sporów handlowych i spraw pracowniczych. Członek Międzynarodowego Centrum Mediacji przy Francuskiej Izbie Gospodarczej oraz Centrum Mediacji Partners Polska. Mentor Akredytowany przez Oxford University.

Darek Madej

mentor

Od 1994 roku związany z branżą ICT. Zarządzał i nadzorował projekty oraz programy dla Grupy TP / France Telecom / Orange w obszarze nowoczesnych technologii przewodowych i mobilnych oraz usług masowych i biznesowych.

Obecnie, Founder i CEO w spółce rodzinnej Business Consulting Central Europe, realizuje projekty w obszarze rekrutacji i outsourcingu specjalistów ICT. Dostarcza dla MŚP wykwalifikowane kadry techniczne z Europy Centralnej i Wschodniej. Pełni także funkcję Regional Success Manager’a w największym na świecie akceleratorze start-upów w fazie zalążkowej „The Founder Institute”.

Pasjonat prawa, do wszystkiego podchodzi niekonwencjionalnie poszukując nowych rozwiązań i celowości działań.

Wojciech Miśtura

mentor & koordynator

Ekspert w obszarze rozwoju sprzedaży, uczestnik pierwszej edycji Hiszpańskiego Akceleratora Demium, właściciel start-p’ów i biznesów online.

Ma ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu rozległych zespołów handlowych w firmach Telekomunikacyjnych, Manager Sprzedaży, Mentor i certyfikowany Coach. Kilkukrotnie zupełnie od zera budował struktury handlowe oparte o zespoły ponad 250 Handlowców – od kilku lat jest pochłonięty światem startupów – szczególnie tych rozwiązujących realne problemy biznesowe lub zmieniającymi świat.

Ma doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w małych jak i dużych organizacjach, Founderom daje wsparcie w początkowym etapie rozwoju – uczy jak zidentyfikować klienta, poznać jego potrzeby i zbudować długofalowe relacje. Aktualnie współpracuje z jedną z największych firm technologicznych na świecie a po godzinach współtworzy kilka projektów online. Jest zdecydowanym przeciwnikiem zewnętrznego finansowania w początkowym etapie rozwoju firmy.

Jarosław Piotrowski

mentor & ceo w start-up & co-founder incubator poland

Mentor, Interim CEO i konsultant firm na poziomie startup i scale-up. Prowadził projekty #StartUp od idei, budowy zespołu do pozyskania inwestorów i przekroczenia 100M żł sprzedaży.

Budował sprzedaż i organizacje na rynkach europejskich i Azji. Mentor programów rozwojowych non-profit PARP, współpracownik programu PARP/ PAIH „Poland Business Harbour” i konsultant d.s. strategii i organizacji w start-upach. Wspiera firmy, skaluje biznesy w Polsce i w skali globalnej.

Współtwórca Incubator Poland #NextStep, który łączy projekty IT pomiędzy Europą, Azją i Północną Ameryką.

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, dołącz do zepołu.